KARDIOLÓGUS SZAKORVOS állásajánlat

Követelmények:

  • Kardiológiai orvosi szakvizsga, ultrahang licence vizsga.
  • Angol nyelvtudás külföldi paciensek számára angol nyelvű leletezés.
  • nyitott, kommunikatív ügyfélorientált személyiségtípus

Munkakörülmények: Kardiológiai vizsgálatokhoz keresünk szakorvost, budapesti rendelőnkbe. A rendelőben a rendelés szakorvosi feladatainak ellátása, ABPM, HOLTER, szív ultrahang, EKG, Terheléses EKG áll a szakorvos rendelkezésére. Rendelési idő az orvos elfoglaltságához igazítható. Flexibilis, beteg előjegyzés alapján való rendelés.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, de előre tervezhető munkaidő.
  • Versenyképes jövedelem (százalékos elszámolás a generált bevétel után)
  • Segítőkész és lelkes csapat, asszisztenseink és recepciósaink mindenben segítenek.
  • Tervezhető, előrelátható betegszám (előjegyzésünkben követhető, hogy hány beteg lesz és milyen típusú vizsgálatokat kell majd végezni).
  • Minden páciensre elegendő időt szánunk, nincs rohanás, nincs időnyomás.
  • Modern, elegáns, kényelmes környezet.
  • Modern eszközpark, minden adott a pontos diagnózis felállításához.
  • A rendeléshez szükséges ÁNTSZ engedélyeztetés elindítását, az engedélyhez szükséges költségeket teljes mértékben átvállaljuk!

Friss szakvizsgával rendelkező orvosok jelentkezését is várjuk!

Ha már van magánegészségügyben szerzett tapasztalatod, az előnyt jelent, de nem elvárás.

Munkavégzés helye: Budapest 6. és/vagy 16. kerület

Weboldal: oktogonmedical.hu

Várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzzal az [email protected] e-mail címre!

hirdetés

books.medicalonline