Álláshirdetés orvos szakértői munkakör betöltésére

hirdetés

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI)

Technológia-értékelő Főosztálya

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény alapján pályázatot hirdet

ORVOS SZAKÉRTŐ

munkakör betöltésére.

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet Technológia-értékelő Főosztálya orvos szakértő kollégákat keres. A Főosztály 2004-ben alakult, 2015 óta az OGYÉI egyik kiemelt főosztálya. Feladata a társadalombiztosítási támogatást igénylő technológiák (gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök, orvos-technikai eszközök) befogadási döntésének előkészítésén túlmenően hazai és Európai Uniós projektekben való szerepvállalásra is kiterjed.

Fontos számunkra, hogy kollégáink szakmai előmenetelét belsős és külsős képzésekkel, tanfolyamokkal is segítsük; kollégáink mesterképzésekben, szakképzésekben vesznek részt, valamint rendszeresen biztosítunk lehetőséget hazai és nemzetközi konferenciákon való megjelenésre.

A kormánytisztviselői jogviszony tartalma: Határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: OGYÉI TEI Főosztály, 1125 Budapest, Fogaskerekű u. 4-6.

Ellátandó feladatok:

  • A társadalombiztosítási támogatások befogadási eljárása során beérkező gyógyszerekre, gyógyászati segédeszközökre és orvostechnikai eszközökre/eljárásokra vonatkozó kérelmek orvos szakmai szempontú kritikai elemzése, értékelése.
  • Összefoglalók készítése az adott egészségügyi technológiák szempontjából releváns hazai és nemzetközi orvosi szakirodalom alapján.
  • Szakmai segítségnyújtás egészség-gazdaságtani szakértők számára.
  • Orvos-szakmával való kapcsolattartás.

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Orvosi vagy gyógyszerészi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Elvárt képességek, ismeretek:

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Nyitott és objektív szemlélet

Előnyt jelent:

  • Klinikai vizsgálatokban vagy azok leírásának értelmezésében való jártasság
  • Közgazdasági végzettség/jártasság
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet

Amit az OGYÉI kínál:

  • folyamatos és magas színvonalú orvos-szakmai fejlődés a legújabb innovatív és egyéb terápiákkal kapcsolatban;
  • innovatív és nyitott légkör;
  • dinamikus környezet;
  • csapatmunkában való részvétel;
  • képzési és önképzési lehetőségek;
  • hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon való megjelenés/prezentáció;
  • publikációkban való részvétel.

Ha szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni és széles körben megismerkedni a gyógyszerek és egyéb technológiák támogatottá válásának folyamatával valamint a hazai, független és egyedüli jogkörben gyakorolt technológiaértékelés rendszerével, akkor jelentkezzen hozzánk.

Illetmény és juttatások: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX törvényben szabályozottak alapján.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz (45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. számú melléklete szerint)
  • Motivációs levél
  • Végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai
  • 3 hónapnál nem régebbi keltezésű hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a kérelem benyújtásának eredeti igazolása
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul.

  • postai úton az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet Humánpolitikai Főosztály - 1051 Budapest, Zrínyi u. 3. címen.

A munkakör betölthető: A kiválasztást követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. október 22.

A pályázat benyújtásának módja: Az Intézet Humánpolitikai Főosztályára

  • postai úton az OGYÉI Humánpolitikai Főosztály – 1051 Budapest, Zrínyi u. 3 – címre.

A jelentkezéseken kérjük feltüntetni „4040 - orvos szakértő” (Az elektronikus levél tárgyában vagy a postai borítékon)

A pályázat elbírálásának módja: A beérkezett pályázatok alapján az egyéb munkáltatói jogkör gyakorlója dönt. A pályázók tájékoztatást kapnak a pályázat eredményéről. Az elutasított pályázati anyagok az elbírálást követő 90 napon belül a Humánpolitikai Főosztályon átvehetők. Átvétel hiányában a pályázati anyagok megsemmisítésre kerülnek.

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. november 9.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a www.ogyei.gov.hu honlapon olvasható.

hirdetés

cimkék

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!

blog

Egy 57 éves, frissen kezelni kezdett hypertoniás, dohányzó férfibetegnél korábban, hegymenetben jelentkezett már anginaszerű panasza, ami miatt kardiológushoz előjegyezték. Most favágás közben jelentkezett retrosternalis szorító-markoló fájdalom.

Amennyiben a képalkotó szakemberek számára rendelkezésre áll egy iPhone vagy egy iPad készülék, rengeteg minőségi radiológia-orientált alkalmazás közül választhatnak. A más operációs rendszert használók számára jelenleg sokkal korlátozottabbak a lehetőségek.

Úgy látszik, a fül- orr- gégészetet egyre szorosabb szálak fűzik össze a babasamponnal. Most kiderült, hogy alkalmas nasenendoscopia, azaz orrtükrözés során páramentesítésre is, legalábbis thaiföldi kollégák szerint.

Azok számára, akik tudják, mik a gyógyszer hatóanyagai, a mélyvénás trombózis miatti halálesetekről szóló hír nem annyira meglepő. A Diane kombinációban tartalmaz ciproteron-acetátot és az etinil-ösztradiolt.